EXB-U2H244JV
MFR.Part #
EXB-U2H244JV
JLCPCB Part #
C5639690
Package
1506
Description
16 240kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1506 Resistor Networks, Arrays ROHS