ERJ-U0XF4300Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF4300Y
JLCPCB Part #
C1512535
Description
-55℃~+125℃ 31mW 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS