ERJ-1GJF1303C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1303C
JLCPCB Part #
C20021105
Description
-55℃~+125℃ 130kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS