ERJ-1GJF1273C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1273C
JLCPCB Part #
C20021097
Description
-55℃~+125℃ 127kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS