ERA-8ARB5492V
MFR.Part #
ERA-8ARB5492V
JLCPCB Part #
C4189358
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS