ERJ-P6WF1501V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1501V
JLCPCB Part #
C5735711
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS