ERJ14YJ681U
MFR.Part #
ERJ14YJ681U
JLCPCB Part #
C713426
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS