ERJ-U12D8201U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12D8201U
JLCPCB Part #
C1699719
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS