ERJ14YJ511U
MFR.Part #
ERJ14YJ511U
JLCPCB Part #
C713423
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS