ERA-1AEC6491C
MFR.Part #
ERA-1AEC6491C
JLCPCB Part #
C20013305
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS