ERJ14YJ271U
MFR.Part #
ERJ14YJ271U
JLCPCB Part #
C713418
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS