ERJ-3BQJ1R5V
MFR.Part #
ERJ-3BQJ1R5V
JLCPCB Part #
C4211340
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS