ERJ14YJ202U
MFR.Part #
ERJ14YJ202U
JLCPCB Part #
C713414
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS