ERA-8PPB4223V
MFR.Part #
ERA-8PPB4223V
JLCPCB Part #
C20018072
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS