ERJ-XGNF5362Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF5362Y
JLCPCB Part #
C3941293
Description
-55℃~+125℃ 31mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS