ERJ-12ZYJ6R2U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ6R2U
JLCPCB Part #
C4035141
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 6.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS