ERJU2RD1500X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJU2RD1500X
JLCPCB Part #
C543774
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS