ERJ-12ZYJ6R8U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ6R8U
JLCPCB Part #
C2080654
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 6.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS