ERJ-12ZYJ2R7U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ2R7U
JLCPCB Part #
C2078009
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS