10SVPC120MV
MFR.Part #
10SVPC120MV
JLCPCB Part #
C178336
Package
SMD,D6.3xL5.9mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 120uF 2.6A@100kHz 2000hrs@105℃ 22mΩ@100kHz 5.9mm 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL5.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS