ERA-2AED64R9X
MFR.Part #
ERA-2AED64R9X
JLCPCB Part #
C20013837
Description
-55℃~+155℃ 63mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS