ERJ-H3ED3322V
MFR.Part #
ERJ-H3ED3322V
JLCPCB Part #
C6614249
Description
-55℃~+175℃ 125mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS