ERJ-12NF19R1U
MFR.Part #
ERJ-12NF19R1U
JLCPCB Part #
C20018518
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS