ERJ-12SF7321U
MFR.Part #
ERJ-12SF7321U
JLCPCB Part #
C20019964
Description
-55℃~+155℃ 7.32kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS