ERA-6VEB3092V
MFR.Part #
ERA-6VEB3092V
JLCPCB Part #
C1862206
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS