ERJ-12SF5602U
MFR.Part #
ERJ-12SF5602U
JLCPCB Part #
C20019926
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS