ERJ-12SF27R4U
MFR.Part #
ERJ-12SF27R4U
JLCPCB Part #
C3940959
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS