EEE-FK1V680XV
MFR.Part #
EEE-FK1V680XV
JLCPCB Part #
C2166586
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 280mA@100kHz 340mΩ@100kHz 35V 6.3mm 68uF 8.3mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS