ERJ-12SF2322U
MFR.Part #
ERJ-12SF2322U
JLCPCB Part #
C20019793
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS