ERJ-U03F2870V
MFR.Part #
ERJ-U03F2870V
JLCPCB Part #
C1013225
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 287Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS