EET-HC2G151HJ
MFR.Part #
EET-HC2G151HJ
Description
-25℃~+105℃ 1.232A@10kHz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 32mm 400V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS