ERJ-12NF2801U
MFR.Part #
ERJ-12NF2801U
JLCPCB Part #
C20018596
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS