ERJ-B2CFR15V
MFR.Part #
ERJ-B2CFR15V
JLCPCB Part #
C6614094
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 1.5W 150mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS