ERJ-8ENF2610V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2610V
JLCPCB Part #
C2077573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS