ERJ-12NF2152U
MFR.Part #
ERJ-12NF2152U
JLCPCB Part #
C20018531
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS