CS1107J010LT4E
MFR.Part #
CS1107J010LT4E
JLCPCB Part #
C2772254
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS