ERJP03F5602V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJP03F5602V
JLCPCB Part #
C441870
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS