ERJ-12NF21R5U
MFR.Part #
ERJ-12NF21R5U
JLCPCB Part #
C20018534
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS