ECQ-UAAF394K
MFR.Part #
ECQ-UAAF394K
JLCPCB Part #
C3297345
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 390nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS