ERJ-P6WF4120V
MFR.Part #
ERJ-P6WF4120V
JLCPCB Part #
C4552464
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS