ERJ-12NF11R3U
MFR.Part #
ERJ-12NF11R3U
JLCPCB Part #
C20018150
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS