ERA-8AEB4872V
MFR.Part #
ERA-8AEB4872V
JLCPCB Part #
C3921477
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS