EZP-Q33156LTA
MFR.Part #
EZP-Q33156LTA
JLCPCB Part #
C3790225
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 15uF 330V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS