EZPV1B156MTB
MFR.Part #
EZPV1B156MTB
JLCPCB Part #
C2916741
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 15uF 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS