ERJ-8ENF22R0V
MFR.Part #
ERJ-8ENF22R0V
JLCPCB Part #
C7184061
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS