ERG-2SJ563A
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-2SJ563A
JLCPCB Part #
C3425513
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+235℃ 2W 56kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS