ECA-1HM2R2I
MFR.Part #
ECA-1HM2R2I
JLCPCB Part #
C5114068
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2.2uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 20mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS