ERJ-S08D8871V
MFR.Part #
ERJ-S08D8871V
JLCPCB Part #
C3997407
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS