ERG-2SJ511E
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-2SJ511E
JLCPCB Part #
C6944973
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+200℃ 2W 510Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS