ERJ-1TNF5232U
MFR.Part #
ERJ-1TNF5232U
JLCPCB Part #
C4014551
Description
-55℃~+155℃ 1W 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS